KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11565175

nr 1156 5175

Outi Heiskanen

(f. 1937), Finland

Etsning, Kompositioner, signerad och daterad 1985, motivet: 34x64

Outi Heiskanen, finländsk bildkonstnär född 1937.

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 22 januari 2018
kl 19:40:32

Outi Heiskanen

Läs mer om Outi Heiskanen